Догляд за обличчям

Компанія « Оріфлейм » випускає різну продукцію з догляду за обличчям. Формула для кожного засобу розробляється з урахуванням типу шкіри, її віку та чутливості. Інноваційні формули продукції створюють співробітники Центру досліджень і розробок в Дубліні, при цьому вони враховують останні досягнення науки. Натуральні інгредієнти, відмінні текстури, ефективні формули і підтверджені тестуваннями результати - все те, що необхідно для краси вашої шкіри.

уход за кожей

 

Декоративна косметика

Оріфлейм надає великий асортимент декоративної косметики, яка розробляється з урахуванням віку жінки, типу її шкіри, а також індивідуальних особливостей. Косметика в перекладі з грецької мови означає "мистецтво прикрашати ". Сучасна техніка макіяжу, що дозволяє приховати недоліки обличчя і в той же час підкреслити його достоїнства, як і раніше залишається справжнім мистецтвом.

 


 

Декоративная косметика

Парфумерія. аромати

 

Аромати є певною візитною карткою, вони легко запам'ятовуються і здатні викликати в нашій пам'яті різні події і образи ! Модні течії і тенденції, незвичайні поєднання, екзотичні інгредієнти ... Створюють всі аромати у Франції, беруть участь у цьому процесі відомі парфумери. Представлені аромати від класу люкс до ароматів за помірними цінами.

 

Парфюмерия

Догляд за тілом

 

Догляд за тілом - це невід'ємна частина догляду за собою. Струнка і атлетичне тіло - це здоров'я, нормальні обмінні процеси, гарний настрій, а також впевненість у собі. Компанія «Оріфлейм » пропонує своїм клієнтам великий вибір засобів по догляду за тілом, куди входять навіть засоби для найменших. Крім цього, є засоби по догляду за порожниною рота, антицелюлітні засоби та інші.

 

Средства по уходу за телом

Догляд за волоссям

 

Шампуні, маски, кондиціонери, засоби для укладання, різні спреї допоможуть Вашим волоссю виглядати просто чудово! Здорове волосся є запорукою краси, успіху та впевненості.

 

 

Средства по уходу за волосами

Аксесуари

Великий вибір різних аксесуарів, включаючи товари для чоловіків і дітей. Продукція компанії Оріфлейм регулярно оновлюється -в кожному каталозі постійні новинки.

Аксессуары

Велнес

Велнес від Оріфлейм є унікальною серією харчових добавок, які розроблені і вироблені у Швеції , спеціально для того, щоб подарувати Вам " красу зсередини". Безпека та ефективність продуктів Велнес доведена клінічними дослідженнями.

Вэлнэс

                                                                           

Для чоловіків

Компанія Оріфлейм представляє також великий асортимент засобів по догляду за обличчям, волоссям для чоловіків. Крім цього, майже в кожному каталозі є і новинки аксесуарів для сильної половини людства.                                


 
 

Dare to be

Компанія Оріфлейм представляє серію Dare to be для молодих , інтересених і успішних людей. У ній представлений великий вибір продуктів. Тут Ви зможете підібрати декоративну косметику, засоби по догляду за волоссям, молодою шкірою, а також аромати стильні аксесуари .